Skip to content

Echostar jako firma świadcząca usługi telekomunikacyjne

Spis treści

 Firma Echostar Studio powstała w 1989 roku w Poznaniu, jako przedsiębiorstwo budowy sieci telewizji kablowej. Od 1998 roku świadczone są usługi dostępu do Internetu poprzez sieć telewizji kablowej. Wychodzi się naprzeciw zapotrzebowaniu mieszkańców i instytucji powiatu poznańskiego, którzy chcą korzystać z taniego dostępu do zasobów światowej sieci internetowej. Systematycznie poszerza ofertę i stara się jak najlepiej dostosować usługi do potrzeb klientów.

 Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące usług firmy Echostar, nie wahaj się skontaktować z działem obsługi klienta firmy pod numerem dostępnym na stronie numer telefonu echostar. Wykwalifikowany pracownik Biura Obsługi Klienta Echostar udzieli Ci wszystkich potrzebnych informacji, a także doradzi, która oferta jest dla Ciebie odpowiednia, abyś był zadowolony z dokonanego wyboru.

Mając na uwadze doświadczenie w projektowaniu sieci przez Echostar Studio otrzymujesz sieć stabilną i praktycznie nieograniczoną w przepustowości transmisji danych oraz niezawodności usług. Echostar jest jednymi z pierwszych, którzy wdrożyli rozwiązania FTTH – czyli fiber to the home – dzięki czemu możesz uzyskać bezpośredni dostęp do światłowodu w samym domu.

Głównym celem działalności jest zapewnienie lokalnym społecznościom warunków technologicznych do korzystania z nowoczesnych usług telekomunikacyjnych, w szczególności usług telewizji kablowej, usług dostępu do Internetu oraz usług telefonicznych. Umożliwia to mieszkańcom zaspokojenie ich indywidualnych potrzeb, ponieważ mają oni możliwość wyboru najlepszej oferty na poznańskim rynku. Oferta programowa Echostar to bogata oferta programowa, która łączy oferty ze wszystkich platform cyfrowych na polskim rynku przy zachowaniu konkurencyjnej ceny. Oprócz usługi telewizyjnej Echostar oferuje również nielimitowany dostęp do Internetu oraz telefon stacjonarny.