Skip to content

Nowa oferta Play: Nielimitowany internet w usłudze Netbox

Spis treści

Play wprowadza dwa nowe pakiety w swojej usłudze NET BOX, zapewniające nielimitowany dostęp do Internetu.

NET BOX to innowacyjne rozwiązanie, które pozwala cieszyć się najlepszej jakości połączeniem w każdej lokalizacji, dzięki najnowocześniejszemu sprzętowi zapewniającemu wrażenia na najwyższym poziomie.

Play NET BOX jest przeznaczony dla osób mieszkających na przedmieściach i w małych miastach. Dzięki wydajnemu modemowi zewnętrznemu i domowemu routerowi Wi-Fi wyeliminowany zostaje problem słabego zasięgu wynikającego z dużych odległości od nadajników. Usługa umożliwia szybkie i stabilne połączenie, które zapewnia najwyższe możliwe prędkości pobierania i wysyłania danych, a także niskie opóźnienia. Powinno to ułatwić korzystanie z rozrywki online, a także zdalną pracę lub naukę.

NET BOX to nowy zestaw serwisowy dla całej rodziny. W jego skład wchodzą:

– modem zewnętrzny;

– router Wi-Fi;

– abonament internetowy;

– bezpłatny montaż modemu na zewnątrz budynku;

– nowe pakiety z nielimitowanymi danymi.

Play wprowadza nową serię pakietów zapewniających nielimitowany internet w dwóch wersjach:

* Nielimitowany – od 110 zł miesięcznie,

* Nielimitowany 5G – od 140 zł miesięcznie.

Ceny te dotyczą osób, które mają już abonament w Play. Jeśli ten ma być pierwszy, to ceny rosną odpowiednio do 120 zł i 150 zł, oczywiście z uwzględnieniem rabatów za e-faktury i ich terminowe opłacanie oraz zgody marketingowe i profilowanie.

Z PLAY można skontaktować się na kilka sposobów. Jednym z nich jest czat dostępny na stronie numer telefonu play 24. Konsultanci odpisują zazwyczaj w ciągu mniej niż 10 minut, a dzięki odpowiedniemu przeszkoleniu są w stanie pomóc w każdej sprawie.