Skip to content

W jaki sposób odebrać Paczkę w Ruchu?

Spis treści

Jeśli szukasz firmy kurierskiej, nie szukaj dalej. Usługi świadczone przez infolinia paczka w ruchu są szybkie i niezawodne. Możesz łatwo odbierać paczki w drodze lub nadawać je w dowolnym miejscu w Polsce.

Kiedy zamówisz przesyłkę, w ciągu kilku dni zostanie ona dostarczona tam, gdzie chcesz. Zostaniesz powiadomiony o jej dotarciu do miejsca przeznaczenia, abyś mógł ją odebrać na czas. Jeśli nie odbierzesz paczki w ciągu 2 dni, AlleKurier zwróci ją do nadawcy bez dodatkowych kosztów!

Oferujemy konkurencyjne ceny i szybki czas dostawy, abyś mógł otrzymać to, czego potrzebujesz, wtedy, kiedy najbardziej tego potrzebujesz!

Jeśli musisz odebrać przesyłkę, kioski Ruchu będą znacznie wygodniejsze.

Na odbiór paczki z kiosku masz 5 dni i jest to dłuższy okres niż w przypadku korzystania z paczkomatów. W przypadku paczkomatów nie ma gwarancji, że paczka zostanie odebrana w ciągu 48 godzin. Jeśli więc potrzebujesz więcej czasu, kioski Ruchu będą dla Ciebie znacznie lepszym rozwiązaniem. Nie musisz się też martwić o przenoszenie paczki z jednego punktu odbioru do drugiego, co czasami zdarza się w przypadku paczkomatów.

Paczkę można odebrać już we wczesnych godzinach porannych, ponieważ kioski zaczynają pracę około godziny 6 rano aż do późnych godzin popołudniowych (zwykle zamykają się około godziny 18, ale niektóre są czynne nawet do 20). Mamy więc spory zakres czasowy, choć pod tym względem paczkomaty dają większy komfort. Można w nich odbierać przesyłki 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, co jest dużą zaletą.

Chcesz nadać paczkę, ale nie chcesz męczyć się z czekaniem na kuriera? Mamy dla Ciebie rozwiązanie.

Oferujemy możliwość odbioru paczki na poczcie, więc wystarczy kod otrzymany SMS-em i paczka jest w Twoich rękach!

A jeśli nadal wolisz inną opcję nadawania i odbierania przesyłek, zamów kuriera przez AlleKurier.pl! Z nami zrobisz to tanio, szybko i bezpiecznie, także bez zbędnych formalności! A jeśli chcesz wiedzieć, czy będzie to dla Ciebie opłacalne, zapoznaj się z cennikiem przesyłek kurierskich! Jesteśmy pewni, że znajdziesz odpowiednią cenę dla swojej paczki (zarówno krajowej, jak i międzynarodowej)!